Sosyal Paylaşım Platformu

Önemli Lütfen Okuyunuz!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

• 156
  • +1500/-0
Önemli Lütfen Okuyunuz!
« : Ağustos 20, 2017, 09:29:35 ÖS »
Forum gereksiz konular ve link çöplüğüne dönüşmesin arkadaşlar, bu gibi durumlarda site adminleri gerekli uyarı ve yasaklama işlemlerini yapacaktır.

Ancak olay yasaklamak engellemek değil. Bu konularda anlayışlı olacağınızı umut ederek Şimdiden Teşekkür ediyoruz.

Site tanıtımları (reklam url yayınlamak ) için forum için en az 30 faydalı konu açmanız gerekmektedir.

Ayrıca doğrulama 50 içerikten sonra tekrar karşınıza çıkmayacaktır.

Sitemize üyelik kolaylaştırılmış olduğu için anlık üyelikle her türlü mesaj gönderilme ihtimali var. Herhangi bir başlığı tıkladığında karşına, küfür, abuk yazılar, cinsel içerikli mesajlar, hakaret v.s görmek istemezsiniz değil mi?

Bunlar mutlaka olur demiyoruz ama olma ihtimali çok ve geçmişte de olmuştur. Ayrıca herkes imla kurallarına uygun düzgün cümlelerle mesaj göndermiyor.

Bu nedenle bütün mesajlar en kısa zamanda kontrol edilip, gerekirse düzenlenip, uygun bölüme taşındıktan sonra aktive edilir...

Forum çöplük olmasın, paylaşımlar rahatça okunup anlaşılsın, her şey düzgün olsun çabasındayız..

Ancak ben yazılarımın hemen görünmesini istiyorum, forumda devamlı aktif olup bir çok özgün paylaşım yaparım ayrıca gelen paylaşımları kontrol edip, düzenleyip hem de foruma katkıda bulunurum derseniz, memnuniyetle mod gurubuna aktarabiliriz..

Bilgilerinize Sunar Keyifli Forumlar Dileriz.

Sözlerim Ona Bana Sana

Soru sormaya üşenmiyor san, sorunun çözümünü yazmaya da üşenme !

Tiny URL: