Sosyal Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni Site Tanıtımları / Güvenli Casus Yazılım Programı
« Son İleti Gönderen: nullsix Dün, 09:02:37 ÖS »
Güvenli Casus Yazılım Programı
 
    Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok yenilik hayatımıza girmektedir. Bu yeniliklerden biri de telefon takip sistemidir. Geliştirilen bu casus arama sistemi ile özellikle çocukların telefon ya da tabletlerine erişme imkanı sağlanarak çocukların veya sevdiklerinizin güvenliği kontrol edilebilmektedir. Böylece casus uygulama yazılımı sayesinde her türlü telefona erişim sağlanarak hedef telefonun tüm içeriklerine kolayca ulaşılabilmektedir.
 
Son Sistem Geliştirilen Cep Casusu Yazılım Programının Özellikleri
 
    Günümüzde teknolojiye bağlı olarak geliştirilen güvenlik sistemlerinden biri olan cep casusu programı insanlara bir çok fayda sağlamaktadır. Cep casusu özellikle İphone ve Android cihazlarda ve tabletlerde çalışan casus telefon programıdır. Bu program ile karşı taraftaki hedef telefonun her türlü yapmış olduğu faaliyetleri, aramaları, internet tarama verilerini, whatsap, facebook ve instgram gibi sosyal medya üzerinden yaptığı her şeyi rahatlıkla görüp takip etme imkanı sunmaktadır. Ayrıca bütün bunları gizlilik çerçevesi içerisinde karşı tarafa fark edilmeden yapmaktadır. Böylece sevdiklerinizi güvenle takip etme imkanı sunmaktadır. Cep casusu yazılım programını karşı telefona bir kez kurduktan sonra sürekli takip etme imkanı sunmaktadır. Programın yüklenmesi son derece kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır. Casus programını yükledikten sonra sizlerin emailine giriş bilgileri gelmekte ve bu giriş bilgileri üzerinden uygulamaya girilerek hedef telefon kolaylıkla takip altına alınmış olmaktadır. Bundan sonra tekrar hedef telefon ile fiziksel bağlantı kurmaya gerek kalmamaktadır.
 
Cep Casusu Yoluyla Sosyal Medya Takibi
 
    Cep casusu telefon yazılım programı ile karşı tarafın telefonundaki facebook, viber, skpye, telegram ve çeşitli chat sitelerindeki her türlü yazışmalara rahatlıkla ulaşılabilinmektedir. Özellikle whatsapp takip sistemi ile whatsapptaki bütün yazışmalar, iletiler, paylaşımlar ve görüntülere çok kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlamaktadır. Hatta whatsap takip programı ile sosyal medya üzerindeki mesajlar silinmiş olsa dahi bu mesajları bile görme fırsatı sunmaktadır. Böylelikle tüm bilgi ve yazışmaların görülmesini sağlamaktadır. Ancak bu sistemin düzenli bir şekilde uygulanabilmesi için programı destekleyen android telefonlarda Root gereklidir. Bu durum sağlandığı takdirde program düzenli bir şekilde çalışıp amacına uygun hizmet verebilmektedir.
 Cep Casusu Vasıtasıyla Telefon Konuşma Takibi
 
    Geliştirilen cep casusu telefon yazılım programının insanlara sunduğu bir diğer hizmet ise telefon konuşmalarını dinleme ve takip etme hizmetidir. Cep casusu yazılım programı sahip olduğu bu özellik ile uygulamanın kurulu olduğu telefondaki her türlü gelen ve giden arama kayıtlarını detaylı bir şekilde göstermektedir. Bu ortam dinleme özelliği sayesinde hangi numara ne zaman aranmış, ne kadar süre ile konuşulmuş ve neler konuşulmuş olduğunu hem görebilir hem de sesli kayıtları dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefondaki arama kayıtları ya da sesli konuşmalar silinmiş olsa dahi bütün bu bilgileri cep casusu uygulama panelinde görebilirsiniz.
 
 Cep Casusu GPS Konum Takibi
 
    Cep casusu telefon yazılımı ile karşı tarafın konum bilgilerine ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Özellikle konum takip. sistemi sayesinde hedef telefonun o anki yeri ve konumu görülebilmektedir. Bunun yanı sıra hedef telefonun belirli konumların dışına çıkıp çıkmadığı da görülmektedir. Cep casusu programının bu özelliği daha çok ebeveynlere hitap etmektedir. Çünkü dışarıda çocuklarını takip edemeyen ve nereye gidip geldiğini, neler yaptığını öğrenmek isteyen aileler için cep casusu yazılımı büyük kolaylık sunmaktadır. Bu program ile aileler çocuklarının nerelerde takıldığını ve neler yaptığını görerek onları uzaktan takip etme şansı bulmaktadır. Böylece aileler çocuklarının güvenliğini ve kontrolünü sağlamış olmaktadır.
 
 Cep Casusu İnternet Aktivite Takibi
 
    Birçok özelliğe sahip olan cep casusu telefon yazılım programının sunduğu bir diğer önemli hizmet ise internet aktivitelerinin takibidir. Yani bu özelliği yoluyla programın yüklenmiş olduğu hedef telefondan yapılan her türlü internet aramalarını, web sayfalarını ve geçmişlerini göstererek karşı tarafın ne zaman hangi sitelere girdiğini, nerelerde vakit harcadığını, sakıncalı içerik barındıran sitelere girip girmediğini ve ne kadar süre ile internette vakit geçirdiğini öğrenme imkanı sunmaktadır. Böylece karşı telefondan girilen tüm web sitelerini ayrıntılı bir şekilde göstermektedir.
 
Cep Casusu Fotoğraf ve Video Takibi
 
    Telefon casus yazılım programının desteklediği özelliklerden biri de fotoğraf ve video takip etmesidir. Bu bağlamda cep casusu yazılımı karşı taraftaki kişinin telefonu ile çekmiş olduğu tüm fotoğrafları ve videoları göstermekte hatta kamera ile çekilenlerin dışındaki fotoğrafları da göstermektedir. Yani facebook, whatsapp, instgram gibi sosyal medya üzerinden gelen ve giden fotoğraf ve video kayıtlarını da göstermektedir. Bu tarz fotoğraf ve videolar telefondan silinmiş dahi olsa silinen fotoğraf ve videolar da tekrardan cep casusu yazılım ekranında görünmektedir.
 
Cep Casusu Sayesinde Email ve SMS Takibi
 
    Teknolojinin son harikası ve ailelerin kurtarıcısı olan cep casusu yazılım programı email ve sms alanında da hizmet sunmaktadır. Tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi programın kurulu olduğu karşı taraftaki telefonun email hesabına ulaşarak email hesabını kontrol etmekte ve buradan yapmış olduğu her türlü ileti ve içeriği diğer tarafa kolaylıkla sunmaktadır. Bu sayede karşı tarafın email hesabı ile kimler ile bağlantı kurduğu, ne gibi ileti ve paylaşımlar yaptığı çok net bir şekilde görülebilmektedir. Bunun dışında güvenli casus olan cep casusu yazılımı telefondaki normal sms mesajlarına da erişme imkanı sunmaktadır. Bu özelliği ile kişilerin kimler ile mesajlaştığı ve mesaj içerikleri rahatlıkla görülmektedir. Yine bu mesajlar silinse dahi karşı tarafın casus yazılım panelinde görülmektedir.
 
Cep Casusu İle Telefon Rehberi Takibi
 
    Casus yazılım sektöründe öncü olan ve tüm yazılım özelliklerini kendi bünyesinde toplayan Cep casusu yazılım programının bir önemli özelliği de karşı tarafın kişi rehberini takip edebilme özelliğidir. Bu özelliği sayesinde cep casusu yazılımı karşı cihazdaki kişinin telefon rehberine kolayla erişim sağlamakta ve rehberdeki kişilerin kimler olduğunu göstermektedir. Ayrıca telefon rehberi takibi ile cihazda kayıtlı bulunan kişilerin isimleri ve telefon numaraları detaylı bir şekilde görülmektedir. Böylece takip edilen telefondaki kayıtlı kişilerin kimler olduğu rahatlıkla tespit edilebilmektedir.
 
Cep Casusu Yazılı Programının Avantajları
 
    Casus yazılım sektörü içerisinde üstün özelliklere sahip hem misyonu hem de vizyonu ile fark yaratan cep casusu yazılım programı kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Her şeyden önce büyük bir gizlilik politikası içerisinde hizmet veren cep casusu yazılım programı hedeflenen kişilerin onlara fark edilmeden izlenebilmelerini sağlamaktadır. Bu yönüyle de daha çok tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçeneğine sahip olması ve insanlara çok fazla bir maliyet oluşturmaması da bir diğer avantajıdır. Hem güvenilir hem uygun hem de gizlilik prensibine önem veren bir yazılım programı olması sebebiyle sevdiklerini takip etmek isteyen, çocuklarının neler yaptığını görüp kontrol etmek isteyen ya da çalışan işçilerin mesai saatleri içerisinde veya dışında neler yaptığını öğrenmek isteyenlerin kısacası yediden yetmişe herkesin tercih ettiği ve kolaylıkla kullandığı bir yazılım devidir. Aynı zamanda teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli güncellenmekte ve en iyi, en gelişmiş ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Bütün bu özellikleri ve sağladığı çeşitli avantajlar ile her insanın ilgi ve beğenisini toplamaktadır.
 
2
Yeni Site Tanıtımları / Evde cilt bakımı nasıl yapılır
« Son İleti Gönderen: nullsix Dün, 06:42:55 ÖS »
Evde cilt bakımı nasıl yapılır

Beslenmesine dikkat edenler, kaliteli egzersiz programlarına uymak isteyenler ya da güzellik tavsiyeleri almayı arzu edenler, bu hususlarda guzellikformulleri.com adresinden yararlanabilir. Site içerisinde örnek vermek gerekir ise; Evde cilt bakımı nasıl yapılır, sivilce nasıl geçer ve grip nasıl geçer gibi soru cevaplar bulunabilecektir.

Bu sert mevsim geçişlerinin yaşandığı günlerde, hepimiz gribe rahatça yakalanabiliriz. Böyle bir durumda, guzellikformulleri.com adresine girerek Grip nasıl geçer sorusuna yanıt alabilirsiniz.

Sivilce nasıl geçer diyorsanız, cildinizin iyi bir bakıma ihtiyacı varsa, bu hususlarda da guzellikformulleri.com adresinden faydalanınız.

Site içerisinde, özellikle çok çarpıcı moda paylaşımlarının bulunduğunu belirtmeliyim. 2019'un moda kıyafetlerini, ilk olarak buradan öğrenebileceksiniz.
3
Yeni Site Tanıtımları / Paykasa Nedir, Nasıl Kullanılır?
« Son İleti Gönderen: nullsix Dün, 04:04:44 ÖS »
Paykasa Nedir, Nasıl Kullanılır?

Paykasa ve benzeri sanal kartlar, tek kullanımlık özelliğe sahip olması ve herhangi bir kişisel bilgiyi sizden istememesi bakımından büyük rağbet görmektedir.

Paykasa gibi bir sanal kart arıyorsanız, gönül rahatlığı ile paykasacards.net içerisine giriş yapabilirsiniz. Site sayesinde, Paykasa gibi sanal kartlar hakkında bilgiler de toplayabileceksiniz.

Astropay 16 haneli bir sanal karttır. Bu kartı alırken, hiçbir üyelik ücreti ödemenize gerek olmaz.

Paykasa satın almak için yapmanız gereken tek şey, paykasacards.net adresine girmektir. Bu kart, size en güvenli şekilde alışveriş yapma fırsatı tanır.

Kredi kartınızın limiti yeterli değil ise, kendinize hemen bir sanal kart çıkartabilir ve güvenle alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
4
Haber Formu / --.
« Son İleti Gönderen: ManzainEnrok Dün, 03:55:36 ÖS »
  ,       .         ,    .               .      .
 
      .     --.,     .       ,          .
 
      18 .      ,     ,              .
 
          - --.
 
 -    ,      .    ,      ,    .         20 .      ,     .   ,          ,       .
 
         
 
        ,    .          .   ,     ,     .    ,       ,    .       ,       .
 
      ,       .       .              .     ,            --..
 
   ,       . -    ,       .         ,      ,       .
5
Yeni Site Tanıtımları / Teklifkimde.com | En ucuz alışveriş platformu
« Son İleti Gönderen: nullsix Kasım 15, 2018, 07:18:07 ÖS »
Teklifkimde.com | En ucuz alışveriş platformu

Sizlere bugün, en ucuz alışveriş sitesini tanıtacağım. Sitenin adı, yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, Teklif Kimde şeklindedir. Bu site ile birlikte, açık arttırma yoluyla ürün satın alma şansınız olabilecektir.

Online açık arttırmalara katılmak isterseniz, siz de hemen pek çok kişi gibi, teklifkimde.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Alışverişlerinizi Açık artırma yöntemiyle gerçekleştirmeniz halinde, bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Kimi zaman, birbirinden kaliteli ürünler, açık arttırma yöntemi sebebiyle, değerinin altında bir fiyatla alınabilir.

Elektronik açık artırma sitesi olarak faaliyet gösteren teklifkimde.com adresinde; cep telefonlarından tutun elektrikli ev aletlerine, televizyondan beyaz eşyaya, bilgisayardan tabletlere kadar çeşit çeşit ürün sizi bekliyor olacak.
6
Haber Formu / - 18ps.ru
« Son İleti Gönderen: Vamidacjaf Kasım 15, 2018, 03:18:25 ÖS »
      .    -     ,          «18».       .
 
     ,       .      . ,         . ,  18ps.ru        .
 
      .        ,   .          -   .         .         ,      .      .     ,       .
 
        .      .        ,     .       .      ,     .    ,       .     ,      ,    .
 
 18ps.ru          .       -50  +70     .      ,    .            .
 
      ,     ,      .         ,       .         .
 
     .  ,          .          +7(3412)540-004,     .   «18»   ,   . , 24.
 
   ,      .       ,     .     .   ,       .           .    ,      .       .          ,    .
 
 18ps.ru               .              .
7
Yeni Site Tanıtımları / İma Group Afrika
« Son İleti Gönderen: nullsix Kasım 10, 2018, 05:38:45 ÖS »
İma Group Afrika
 
Türkiye'nin Afrika'daki toplam yatırımlarının yaklaşık 6 milyar doları bulduğu , geçtiğimiz 5 yılda Türk şirketlerinin , yurt dışında gerçekleştirilen kontratlarının toplam değerleri açısından , Çinli şirketlerden sonra ikinci sırada yer aldığının altını çizen İma Group Yönetim Kurulu Başkanı sayın Derya Bağcı , Türk şirketlerinin bölgedeki deneyimi , Amerikan sermayesi ile buluştuğunda karşılıklı köprüleri güçlendirdiğini , Afrika'daki önemli altyapı açığıyla baş etme açısından da büyük bir fırsat sunduğunun altını çizerek , bölgedeki Türk müteahhitlik projelerinin toplamının 65 milyar doları aştığını hatırlattı. Çin’in son 15 yılda Afrikalı hükümetlere verdiği borcun 100 milyar dolar civarında olduğuna değinen İma Group Derya Bağcı , bu şartlar altında Türkiye’nin ikinci sırada yer almasının önemli bir başarı ve global platformda dikkat çekici olduğunu belirtti.İma Group Kimdir
 
Türkiye’nin , Fas , Cezayir , Senegal , Etiyopya , Kenya , Gana , Tanzanya , Nijerya , Kamerun , Güney Afrika Cumhuriyeti , Mozambik ve Madagaskar’a yaptığı yatırımların tüm dünyaya ders niteliğindeki rakamlara ulaşmasının önemine dikkat çeken sayın Bağcı , Afrika'daki Türk doğrudan yatırımlarının 2003'te 100 milyon dolar iken , 2018 'de 7 milyar doları aştığı bilgisini de paylaştı.
 
Kendisine mevcut konjektörde Afrika’nın neden odak noktası haline geldiği şeklindeki sorumuza yanıtı ise ; Afrika’nın , dünyadaki platin ve kobaltın yüzde 90’nına , altının yüzde 50’sine , uranyumun yüzde 35’ine ve manganezin yüzde 33’üne , buna ek olarak , aynı zamanda elektrikli araç ve cep telefonları için vazgeçilmez bir madde olan koltanın yüzde 75’ine sahip , eş zamanlı olarak da , Avrupa’da yaşanan ekonomik durgunluk sebebi ile birçok ihracatçının yeni pazarlar arayışında olduğu ve bu noktada da Afrika’nın 1.3 milyarı aşan nüfusu ve aynı zamanda birçok ürün bakımından da bakir olması sebebinin , tüm global ticaret gerçekleştiren firmaların iştahını kabartıyor şeklinde yanıtladı. Kendileri tavsiye olarak da , Afrika'ya girdiğiniz zaman Afrikalı olmayı düşünmeniz gerekiyor. Buna hazırsanız , yani Afrika eksenli bir stratejiniz varsa önünüz açık. Ancak bu halde, kur riski de dahil pek çok sorunu aşabilirsiniz şeklinde bilgi notu vermeyi de ihmal etmedi.
 
Kendilerine İma Group’un Afrika’daki önceliklerini sorduğumuzdaki yanıtı ise ; birincil önceliklerinin , IBA - Ima Bank Africa’yı , 2014 te TİKA koordinasyon ofisinin kurulması ile birlikte Türkiye’nin ülkedeki varlığının katlanarak büyüdüğü Namibya’da kurmak ve bu sayede mümkün olduğunca , bölge genelindeki , rasyonel olan tüm projelere finans desteği sağlamak olduğunu  , aslında , diğer bir açıdan , önceliğimiz olan Namibya’dan başlayarak , bölge ülkelerinde , temel hayati gereksinimlerden yoksun halklara , sağlamayı planladığımız destekler ile birlikte , sürdürülebilir yaşam şartları sunmak ve bu sayede ülkeler arasında kalıcı sosyal ilişkiler tesis etmektir. Bunlara ek olarak , yoksul öğrenciler için , güvenli oyun ve eğitim alanları oluşturmayı planlayan sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirmekteyiz. Buna eş zamanlı olarak da İma Group hizmetleri olarak , bölgede mevcut bulunan müteahhitlik havuzunun birincil ihtiyacı olan çimento yatırımlarına girmek olduğu , şeklinde oldu. Ayrıca , bölgedeki enerji kaynaklarının gerek yetersizliğinden gerekse doğru ve verimli organize edilememesinden kaynaklanan enerji ihtiyacının her geçen gün arttığının altını çizen sayın Bağcı , konu ile ilgili agresif bir planlama ile , bölgeye kısa vadede önemli çözümler oluşturabilecek projelere imza atacaklarının bilgisini verdi. Aralarında gizlilik sözleşmesi bulunan , bölgedeki gerek önemli devlet kurum ve kuruluşları , gerekse muteber Türk - Yabancı yatırımlarda bulunan , yatırımcı firmalara , yatırım desteği vereceklerini belirtti.
 
8
Edebiyat (Genel) / Makber
« Son İleti Gönderen: ogrenci Kasım 09, 2018, 12:09:53 ÖS »

Makber

Eyvah ne yer ne yar kaldı
Gönlüm dolu ah u zar kaldı

Şimdi buradaydı gitti elden
Gitti ebede gelip ezelden

Ben gittim o haksar kaldı
Bir köşede tarumar kaldı

Baki o enisi dilden eyvah
Beyrutta bir mezar kaldı

Bildir bana nerde nerde Ya Rab
Kim attı beni bu derde Ya Rab

Nerde arayayım o dil rübayı
Kimden sorayım bi-nevayı

Derler ki unut o aşnayı
Gitti tutarak reh-i bekayı

Sığsın mı hayale bu hakikat
Görsün mü gözüm bu macerayı?

Sür'atle nasıl da değişti halim
Almaz bunu havsalam hayalim.

Çık Fatıma! lahdden kıyam et
Yadımdaki haline devam et

Ketm etme bu razı şöyle bir söz
Ben isterim ah öyle bir söz

Güller gibi meyl-i ibtisam et
Dağı dile çare bul meram et

Bir tatlı bakışla bir gülüşle
Eyyamı hayatımı temam et

Makber mi nedir şu gördüğüm yer
Ya böyle reva mı ey cay-ı dilber.

Abdülhak Hamit Tarhan
9
Çeşitli Konular / mega-zaimer.ru
« Son İleti Gönderen: MegatroAdani Kasım 09, 2018, 07:22:11 ÖÖ »
Mega-Zaimer     
 
        .         .     ,          ,   mega-zaimer.ru
 
     ,        .     ,      .     ,     ,  .   100%     ,    .
 
 ,         .       ,   .               .       ,     ,    .
 
              .        ,   ,          .       ,    .
 
    0%
 
 ,    ,       .        ,     ,    .
 
         .       0%,  , .  mega-zaimer.ru   ,          .
 
       ,       ,      .      !
 
,      ,    .     . ,  90%    .         ,   ,       .
 
   5-10     
 
  ?     ,    ?      ,       ?  !       mega-zaimer.ru,     ,         .    , Visa    MasterCard,    .         .            .     96-98% .     ,       5-10 .
 
   ,          .    .     ,     .    ,   ,       .   ,    ,      ,     .
10
Mikrofon ihtiyaçlarınızı yonkamuzikmarket.com ile karşılayabilirsiniz

Mikrofon satın almak isteyenler, profesyonel ışık sistemlerine ihtiyaç duyanlar, avantajlı fiyatlarla kaliteli gitar standına sahip olmayı arzu edenler, yonkamuzikmarket.com isimli web adresinden asla şaşmamalıdır. Site ile birlikte, tüm bu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız mümkün olabilecektir.

Yonka Müzik Market isimli firmanın güncel mikrofon fiyatları şaşırtıcı derecede caziptir. En iyi markaların ürünlerini buradan avantajlı fiyatlarla sipariş etme şansı bulabileceksiniz.

https://www.yonkamuzikmarket.com adı altında faaliyet gösteren siteye bağlanarak; anfi ve hoparlör de alma fırsatınız mevcuttur.

Site üzerinden vereceğiniz 100 tl ve üzeri siparişlerde, kargo masrafı da sizden alınmaz.

Gerek camilere yönelik, gerek okullara yönelik çeşit çeşit ses sistemi bu platformda sizleri bekliyor.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10