Ona Bana Sana Forum, Sosyal Eğlence, Hobiler, Antikacılık, Eğitim Öğretim Konuları, Şifalı Bitkiler, Bilim ve Teknoloji, Magazin, Son Dakika Haberleri, Kadınlar Kulübü, Moda, Sağlık, Güzellik, Aşk ve Sevgi Köşesi,
Sosyal Forum Ona Bana Sana

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Site Başlığı : Fotokopi Makinesi ve Yazıcılar - Bogazicifotokopi.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2018

Site Tanıtımı : Fotokopi makinesi arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Bogazicifotokopi.com.tr isimli internet adresi içerisinde de belirtildiği gibi, buradan en avantajlı fiyatlarla fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

Hem eğitim hayatınızda hem de çalışma hayatınızda fotokopi makinesi modelleri bizlerin yardımcısı olan aletler olmaktadır. Günlük hayatımızda sıkça baskı ve çıktı işleri ile uğraşmaktayım. Fotokopi makinaları bu durumlarda bizlerin yardımcısı olmaktadır. Özellikle okul ve ofis gibi ortamlarda çalışan kişilerin fotokopi makinaları ile sürekli işleri olmaktadır. Fotokopi makinerinde bulunan işler için dışarı çıkmak hem vakit kaybı hem de bütçe için zararlı olmaktadır. Bu gibi durumlarda fotokopi makinesi satın almak oldukça mantıklı bir çözüm olacaktır. Fotokopi makinası satın almak istediğinizde boğaziçi doküman çözümleri firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

İstediğiniz fonksiyonlara sahip olan fotokopi makinesini sizlere sunmaktayız. Satmakta olduğumuz fotokopi makinaları yapacağınız işlemlere göre farklı özelliklere sahiptir. Alacağınız fotokopi makinelerin fiyatları da bu fonksiyonel özellikleri göre değişkenlik göstermektedir. Boğaziçi doküman çözümleri firmamızda sizlere sunduğumuz ürünler oldukça uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Hem kaliteli ürün hem de uygun fiyatları sizlere sunma hizmet anlayışını benimsemiş bir firma olmaktayız. Sadece fotokopi makinesi satışında değil fotokopi makinesi kiralamak istediğinizde de aynı şekilde uygun fiyatlar ile sizlere fotokopi makinesi kiralaması yapmaktayız.

Bazen fotokopi makinesi kiralamak satın almaktan daha uygun olmaktadır. Bu noktada firma olarak sizlerin işine yarayacak uygun olan makineyi yapacağımız kira sözleşmesi ile sizlere takdim etmekteyiz. Kiralama ya da satın alma işlemlerinden sonra karşılaşacağımız herhangi bir sıkıntı durumunda firmamız fotokopi makinelerin arızaları ile ilgilenmektedir. Ayrıca fotokopi makinelerin kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
2
Web Site İsmi : Paxclinic.com

Site Başlığı : Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2016

Site Tanıtımı : İnternette, sağlık ile ilgili ne yazık ki bir bilgi kirliliği mevcut. Bu bilgi kirliliğinin sebebi, sağlık ile ilgili makalelerin, tıp ile alakası olmayan kişilerce yazılıyor olmasıdır. Pek çok sağlık sitesi içerisinde, doktor olmayan ve tıp üzerine herhangi bir eğitim almamış kişilerin yazıları mevcut. Bu durum maalesef, insanların çeşitli hastalıklar ve tedavileri hakkında eksik ve tamamen yanlış şekilde bilinçlenmesine yol açıyor. İşte bu hususta devreye, doktor siteleri girmektedir. İnternetten herhangi bir rahatsızlık ve tedavi yöntemi ile ilgili bilgi edinmek adına, doktorların internet sitelerini ziyaret etmenizde yarar vardır.

Bugün sizlere, bypass ameliyatı ile ilgili tamamen doğru bilgilerin bir araya getirildiği paxclinic.com/bypass-ameliyati sayfasını tavsiye edeceğim. Bu sayfada yer alan bilgiler, Prof. Dr. Melih Us tarafınca hazırlanmıştır. 1988 yılında Gülhane Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Melih Hulusi US, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde 1991-1996 yıllarında uzmanlık eğitimi aldı. “Tam arteryel revaskülarizasyonda orta dönem takip sonuçları” konulu tezini vererek 1996 yılında mezun oldu. 1996-1998 yıllarında aynı klinikte uzman, 1998-2001 yıllarında Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2001 döneminde Yüksek Öğretim Kurumu Doçentlik sınavında başarılı olarak Doçentlik ünvanını aldı. Eylül 2008 tarihinde GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Kliniğinde Profesörlük ünvanını aldı.

Bypass ameliyatı hakkında bilinçlenmenin yanı sıra; kalp sağlığı, atar damar sağlığı, toplar damar sağlığı, varis ve sağlıklı yaşam gibi konular hakkında çeşitli yazılar okumayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeden paxclinic.com isimli web adresine giriş yapabilir. Herkese sağlık dolu günler dileriz.
 
3
Yeni Site Tanıtımları / Uzman Bulma Sitesi
« Son İleti Gönderen: nullsix Dün, 06:05:27 ÖS »
Uzman Bulma Sitesi

Uzman bulmak için siz de Heirisi.com web sitemizi kullanabilirsiniz. Hangi sektörde uzman ihtiyacınız olursa olsun sitemize giriş yapıp ilan bıraktığınız taktirde kısa sürede yaptıracağınız iş sektörünün uzmanları size kısa sürede ulaşır. Sitemiz işverenle işcilerin buluştuğu bir platformdur. İş yaptırmak için kapı kapı uzman aramayın. İşini iyi bilen ekibe sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde her sektörden çalışan uzman bulabilirsiniz. Uzman bulma sitemiz uzun zamandır hizmet veren köklü bir sitedir. Her geçen gün yenilenen siteyi hergün binlerce çalışan ve işveren takip etmektedir. İşinizi kısa sürede yapacak, kaliteli uzman ekibe sitemizden ulaşabilirsiniz. Uzman bulma konusunda en büyük yardımınız olan sitemizi hemen ziyaret edin.
4
Yeni Site Tanıtımları / Ankara Çukurambar Çilingir Anahtarcı
« Son İleti Gönderen: bahcelievlercilingir Eylül 21, 2019, 11:03:54 ÖÖ »
cukurambar-mahallesi-cilingir-anahtarci-0541-579-57-70/
1967 yılında Ankara Çukurambar semtinde sizlere hizmet vermek için açtığımız çilingir firmamız.Geçmişten, bu güne kadar müşteri memnuniyeti ve kısa sürede çözüm odaklı vizyonu olan Çukurambar mahallesi çilingir firmamız, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Çilingirlik konusunda bütün sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için müşterilerimizin yanındayız. Kapı açma işlemleri, kilit değişim işlemleri, araba kapısı açma işlemleri, ev içi kapıların açma işlemleri, anahtar kopyalama, kumanda kopyalama ve bunlara benzer aklınıza gelen bütün işlemler için sizlere yardıma hazırız. Kapıda kaldıysanız ve en uygun ücretli çilingir arıyorsanız sizler için günün her saat diliminde hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Çukurambar mahallesi çilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi anahtarcı,
Ankara Çukurambar mahallesi kasa çilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi anahtar kopyalama,
Ankara Çukurambar mahallesi kilit tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi asma kilit satışı,
Ankara Çukurambar mahallesi oto anahtarı,
Ankara Çukurambar mahallesi oto anahtar ve kumanda tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi anahtarı ve kumanda tamir ve kopyalama,
Çukurambar mahallesi oto çilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi oto çilingiri,
Ankara Çukurambar mahallesi çilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi anahtar,
Ankara Çukurambar mahallesi kilitçi,
Ankara Çukurambar mahallesi kapı açma,
Ankara Çukurambar mahallesi cilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi oto kapısı kilidi açma,
Ankara Çukurambar mahallesi hasarsız oto kapısı açma,
Ankara Çukurambar mahallesi oto kilit açma,
Ankara Çukurambar mahallesi immobilizer anahtar tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi immobilizer kumanda tamiri,
Çilingir Çukurambar mahallesi,
Ankara Çukurambar mahallesi anahtar tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi kumanda kopyalama,
Ankara Çukurambar mahallesi araba anahtarı,
Cilingir Çukurambar mahallesi,
Ankara Çukurambar mahallesi araba kumandası,
Ankara Çukurambar mahallesi araba kumanda kopyalama,
Ankara Çukurambar mahallesi  araba kapısı açma,
Ankara Çukurambar mahallesi  araba kapı kilidi açma,
Ankara Çukurambar mahallesi cilingir,
Ankara Çukurambar mahallesi araba kilit açma,
Ankara Çukurambar mahallesi  oto anahtarcı,
Ankara Çukurambar mahallesi pimapen tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi araba anahtarcısı,
Ankara Çukurambar mahallesi araba çilingiri,
Ankara Çukurambar mahallesi araba kilitçi,
Ankara Çukurambar mahallesi kale kilit servisi,
Ankara Çukurambar  mahallesi çilingir ustası,
Ankara Çukurambar mahallesi çelik kasa açma,
Ankara Çukurambar mahallesi kasa çilingiri,
Ankara Çukurambar mahallesi akıllı kilit,
Ankara Çukurambar mahallesi kapı tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi çelik kapı tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi pimapenci,
Ankara Çukurambar mahallesi su tesisatçı,
Ankara Çukurambar mahallesi kombi tamiri,
Ankara Çukurambar mahallesi kombici,
Ankara Çukurambar mahallesi elektrikçi,
Elektrikçi Çukurambar mahallesi,
Ankara Çukurambar mahallesi çelik kapıcı,
Ankara Çukurambar mahallesi hırdavatçı,
Ankara Çukurambar mahallesi marangoz,
5
Yeni Site Tanıtımları / Lingual Tedaviler
« Son İleti Gönderen: netdunyasi Eylül 19, 2019, 04:29:47 ÖÖ »
Günümüzde insanlar artık çok fazla estetik kaygı yaşamaya başlamışlardır. Bu yüzden diş tedavisi alanında çok fazla çekinceleri olmaya başlamıştır. Geleneksel diş teli tedavilerinde diş teli ve braketler dişin ön yüzeyine takıldığından dolayı artık insanlar için kötü bir görünüme sahip olduğundan dolayı diş teli artık demode olmuş bir duruma gelmiştir. Ama [url:https://www.cemcaniklioglu.com.tr/lingual-ortodonti.html]lingual ortodonti[/url] ve [url:https://www.cemcaniklioglu.com.tr/lingual-teknik-uygulamalari.html]lingual teknik[/url] gibi tedavi sistemleri doğmuş. Aslında yıllardır çalışmaları yapılan lingual teknik tedavisinin bilinirliği günümüzde artmaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık insanlar [url:https://www.cemcaniklioglu.com.tr/lingual-tedavi-nedir.html]lingual tedavi[/url] sistemlerini tercih etmeye başlamışlardır. Alanında uzman Cem Caniklioğlu bu işi en iyi yapanlar arasındadır.
6
Yeni Site Tanıtımları / Wordpress Botları
« Son İleti Gönderen: nullsix Eylül 17, 2019, 05:11:38 ÖS »
Wordpress Botları

Wordpress botları ile web sitenizi canlı ve özgün tutabilirsiniz. Birden çok siteniz varsa her gün içerik eklemek sizin için büyük sıkıntıysa sitenizi canlı tutmak istiyorsanız siz de wordpress botları kullanmalısınız. Birçok wordpress botu siteleri sıkıntıya sokar. Spinleme ile çalışan bir çok wordpress botları sizi sıkıntıya sokar. Google sitenize spam tarak indexleriniz silinir. Google dünyasında ceza almak istemiyorsanız sağlam yerlerden wordpress bot temin etmelisiniz. wordpress temin edeceğiniz sağlam bir internet sitesini size tavsiye edebilirim. Wbots.net sitesinden temin edeceğiniz wordpress botları sizi sıkıntıya sokmaz. Wordpress botu hakkında detaylı bilgi almak ve wordpress botu temin etmek için hemen sitemize giriş yapın.
7
Yeni Site Tanıtımları / Görünmez ortodonti
« Son İleti Gönderen: netdunyasi Eylül 16, 2019, 04:02:55 ÖÖ »
Hasta, ergen veya yetişkin, birim geleneksel yerine, gülümsemesine iyileştirmek için kişilerarası ilişkilerde yoğun bir sosyal hayatı ve zengin, içerdiğinde, denilen görünmez bir ortodontik tedavi, sabit türünü teklif [urlhttps://www.cemcaniklioglu.com.tr/lingual-ortodonti.html]lingual ortodonti[/url] .
Geleneksel tipte bir cihazda olanlardan farklı olarak, lingual ortodontik aparatlarda "plakalar" dişlerin iç kısmına uygulanır ve bunları muhataplara görünmez yapar. Bu, hastanın diğer insanlarla temas halinde olduğu her durumda rahat olmasını sağlar.
Transparan maskelerden farklı olarak, [urlhttps://www.cemcaniklioglu.com.tr/lingual-ortodonti.html]lingual ortodonti[/url] kullanarak, en kötü ve en şiddetli bile olsa, her tür kısa sürede tedavi edebiliriz.
Sabit bir tedavi olarak, hastanın taahhüdü uygulamamızda hijyen ve aylık izlemenin sürdürülmesi ile sınırlıdır. Çeşitli tür dilsel aygıtlar vardır, uzmanımız durumunuza en uygun olanı seçecektir.
8
Yeni Site Tanıtımları / Görünmez Diş Teli İle Dişlerinizi Düzeltin!
« Son İleti Gönderen: netdunyasi Eylül 15, 2019, 08:03:06 ÖÖ »
Görünmeyen lingual teknik sayesinde gülüşünüzün estetiğinden ödün vermeden dişlerinize
bakabilirsiniz. Klasik ortodontik cihazda kesinlikle fark edilmeyen dişlere yapıştırılmış küçük yıldızlar
bulunur. Diğer yandan görünmez bir ortodontik cihaz, aynı sonuca yol açan ancak daha az belirgin
olmayan farklı sistemler kullanmaktadır. Gerçek görünmezlik, dişlerin dış yüzeyine hiçbir şey
yerleştirilmeden elde edilir ve gerçekte, maksimum görünmezliği elde etmek için, damağın iç
yüzeyine veya dil tarafına bir cihaz uygulanır. Dil aparatı geleneksel bir aparattan daha az hantaldır,
çünkü kullanılan aparatlar diş yüzeyine uyumludur, Dental elemanların iç yüzeylerine ince metal teller
uygulanır. Dilsel bir cihaza sahip olan bir hasta, normal boşluğuna devam ederken, kendi takdirine
bağlı olarak, ağız boşluğunu etkileyen ve gülüşünün sağlığını ve estetiğini artıran kusurları veya
hastalıkları düzeltir. 
Lingual teknik tedavinin uygulanma süresi çözülecek davanın karmaşıklığına göre değişir; Aslında, her
kür bireysel hasta için kişiselleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planına dayanmaktadır. Ortalama
olarak, tedavi süreleri, ekstraksiyon olmayan olgularda yaklaşık 12 ila 15 ay, diş çekimi gerektiren
olgularda 24 aydır. Sadece altı ön dişin hizalanması durumunda tedavi periyotları 4-6 aya kadar
küçüktür. Lingual bir ortodontik tedavinin sonunda, dişlerin dil yüzeyine uygulanan pasif bir tutucu
kullanılarak bir gece veya sabit bir lingual mobil cihaz aracılığıyla elde edilebilen "kısıtlama" olarak
adlandırılan sonuçların bir bakım periyodu gereklidir.
Lingual teknik alanında uzman olan Dr. Cem Caniklioğlu bir çok hastayı lingual teknik sayesinde
dişlerini daha iyi hale getirerek insanları istedikleri gülüşe kavuşturmayı başardı. Eğer sizlerde
alanında uzman doktor tarafından tedavi hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Web Site :www.cemcaniklioglu.com.tr
9
Yeni Site Tanıtımları / Ücretsiz Yabancı Dizi Nereden İzlenir
« Son İleti Gönderen: nullsix Eylül 14, 2019, 11:25:47 ÖS »
Ücretsiz Yabancı Dizi Nereden İzlenir

Yabancı dizi izleme sitesi arıyorsanız size iyi bir site önerebilirim. Yabancı dizi izlemek isteyen binlerce insan yabancı dizileri bu önereceğimiz siteden ücretsiz izlemektedir. Siz de Yabancı diziler ücret ödemeden takılma ve donma sorunu olmadan kesintisiz izlemek için  Onlinedizi.net internet adresini kullanabilirsiniz. Sitede yüzlerce yabancı diziye ulaşabilirsiniz. Site ziyaretçilerin aradıklarına kolay ulaşması için özel olarak tasarlandı. Yabancı diziler alt kategoriler halinde ziyaretçilere sunuldu. Kore dizisi, anime, son eklenen bölümleri ile ziyaretçiler aradıkları diziye kolayca ulaşmaktadır. Yabancı dizileri donma sorunu olmadan ücretsiz biçimde izlemek için hemen sitemizi ziyaret edin. Eklemesini istediğiniz dizi isimlerini ekibimize iletebilirsiniz. En kısa sürede bu dizileri de sitemizde izleyebilirsiniz.
10
Yeni Site Tanıtımları / Açılış Organizasyonu - Gökkuşağı Organizasyon İstanbul
« Son İleti Gönderen: nullsix Eylül 14, 2019, 11:16:16 ÖS »
Açılış Organizasyonu - Gökkuşağı Organizasyon İstanbul

Gökkuşağı Organizasyon; başta açılış organizasyonu olmak üzere pek çok sayıda organizasyon hizmetini, müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışı, deneyimli personelleri, avantajlı fiyatları ve geniş hizmet yelpazesi ile büyük beğeni toplayan Gökkuşağı Organizasyon, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Siz de açılış organizasyonu hizmetinden yararlanmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden, firma ile iletişim kurabilirsiniz. Firmaya ulaşmak adına gokkusagiorganizasyon.com isimli internet adresine giriş yapınız. Site vasıtasıyla, Gökkuşağı Organizasyon firmasının tüm hizmetlerini en detaylı biçimde inceleme şansı elde edebilecek, ayrıca sunulan hizmetlere dair yüzlerce fotoğrafa keyifle gözatabileceksiniz.

Çocuğunuz için kusursuz bir sünnet organizasyonu mu planlıyorsunuz? Bu durumda, gönül rahatlığı ile Gökkuşağı Organizasyon firmasına başvurabilirsiniz. Gerek sünnet tahtı, gerek yeniçeri seremonisi, gerek mehter takımları ile, hiçbir zaman unutamayacağınız güzellikte bir sünnet organizasyonu deneyimleyebileceksiniz.

Masa sandalye kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, yine Gökkuşağı Organizasyon'a ulaşmanızı tavsiye ederiz. Buradan aynı zamanda; balon süsleme, kokteyl organizasyonu, patlamış mısır arabası kiralama, kına organizasyonu ve daha pek çok farklı hizmeti almanız mümkün olabilir.

Adres: Nene Hatun Mahallesi 171. Sokak No:28 Esenler - İstanbul
Telefon numaraları: 0535 216 72 86 - 0539 670 18 02
İnternet sitesi: Gokkusagiorganizasyon.com

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Ona Bana Sana Forum Konuları, Güzellik, Moda ve Giyim, Yemek Tarifleri, Sinema ve Televizyon Forumu, Müzik Forumu - Müzik Dünyası, Hobi ve İlgi Alanları, Sosyal Medya, Türkiye'de Turistlik Yer ve Mekanlar, Sağlıklı Yaşam Rehberi - Sağlık Merkezi, Kadın Sağlığı, Modern Tıp ve Alternatif Tıp, Bilgisayar Oyunları, Tablet ve Cep Telefonu Oyunları, Oyun Hileleri, Web Tasarım - Programlama, Yeni Site Tanıtımları Sosyal Paylaşım Platformu

Alt Kategoriler - OnaBanaSana.Com
Tarihte Bugün, Resmi Tatil Günleri, Tüm Dünyada Kutlanan Özel Günler, Hobiler,
Antika - Antikacılık, Motorlu Araçlar ve Modifiye, Bitkiler Dünyası, Sosyal Medya Haberleri, Facebook, Vine, Youtube Videoları ve Diğer Sosyal Medya Paylaşımları, Albüm Tanıtımları, Şarkı Sözleri, Konser Etkinlikleri, Müzik Aletleri, Müzik Eğitimi,

Sinema Dünyası, Yabancı Diziler, Türk Dizileri, Online Full Film İzle, Tv Programları, Meslek Bilgileri, Ders Anlatımları, Sınavlara Hazırlık, Okullarımız - Okul Tanıtımları, Yabancı Dil Eğitimleri,
Diğer Ders Konuları, Bilim Biyografileri, Tarih - Felsefe, Sanatçı Biyografi, Osmanlı Biyografi, Sinema Emektarları, Edebiyat Biyografi, Devlet - Siyaset Biyografileri, Sporcu Biyografileri, Tiyatro-Sergi ve Skeç, Sanat,
Genel Kültür Sanat Haberleri, El Sanatları Bölümü, Tarihi Resimler Arşivi, İslam Tarihi Arşivi, Türk ve Osmanlı Tarihi, Dünya Tarihi Arşivi, Tarihi Yapıtlar Arşivi Yeni, Mitoloji Bilimi, Pratik Bilgiler,

Mutfak, Deniz Ürünleri, Yemek Tarifleri, Hamur İşleri ve Börekler, Çorba Tarifleri, Sos Tarifleri, Bebek Yemekleri - Mamalar, Kebap ve Salata Tarifleri, Dünya Mutfaklarından Tarifler, Pasta ve Kek Tarifleri, Diyet Yemek Tarifleri, Saç ve Cilt Bakımı Yeni, Güzellik Rehberi,

Takı Mücevher ve Tasarım, Ayakkabı ve Çanta Modelleri, Moda, Trendler, Giyim, Makyaj Teknikleri, Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu, Marmara Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi,

Psikolojik Sağlık - Kişisel Gelişim, Fizik Tedavi ve Ortopedik Hastalıklar, Kanser ve Zührevi Hastalıklar, Göz Hastalıkları Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Konuları, İlk Yardım, Kulak - Burun - Boğaz Hastalıkları, Vitamin ve Proteinler, Doymuş ve Doymamış Yağlar,

Yazılım Geliştirme, Tasarım ve grafik, Hazır forum ve portallar, Google Adsense, YouTube + İş Ortaklığı, Google Adwords, Google - Webmaster Tools, İndirim Kampanyaları, Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları, İkinci El - Al - Sat, İş Arayanlar, İş Verenler, İlan Ekle